درباره آیین صنعت

پانزده سال تلاش؛ پانزده سال درخشش در صنعت

درباره شرکت نورد فولاد آیین صنعت


شرکت نورد فولاد آیین صنعت از سال ۱۳۸۳، با مدیریت جناب مهندس احمد حیدری‌مهر به صورت جدی فعالیت خود را در زمینه تولید انواع میلگرد ساده و صنعتی و نیز انکر بولت آغاز کرد. این شرکت در سال ۱۳۹۷ برای سهولت در امر خرید و اطلاع‌رسانی دقیق به مشتریان خود، وبسایت اینترنتی آیین صنعت را راه‌اندازی کرد.
در مجموعه تولیدی آیین صنعت یکی از باکیفیت‌ترین میلگردهای ساده در سطح کشور تولید و عرضه می‌شود. خط تولید ویژه میلگرد ساده در این شرکت، دلیل خروجی باکیفیت محصولات آن است. در این خط تولید بیلت‌ها یا شمش‌های آهن به میلگرد ساده صنعتی خام تبدیل می‌شوند. همچنین، سایزهای تولیدی مختلف کاربردهای متفاوتی در صنایع دارند.

میلگرد ساده در برابر میلگرد آجدار نام‌گذاری شده و به میلگردهایی با سطح صاف، صیقلی و بدون آج اطلاق می‌شود. میلگردهای آجدار کاربردهای متفاوتی نسبت به میلگرد ساده دارند.

کاربرد محصولات ما در آیین صنعت عمدتاً صنعتی است. صنایعی نظیر خودروسازی، پیچ و مهره و ماشین‌آلات صنعتی و کشاورزی، در زمره این صنایع هستند.

جداول وزنی محصولات به تفکیک در دسترس است. اگر برای خرید میلگرد ساده صنعتی به مشاوره و راهنمایی احتیاج دارید، کادر مجرب فروش ما برای پاسخ‌گویی در خدمت شما هستند. کارشناسان ما ضمن ارائه مشاوره و می‌توانند به‌روز‌ترین قیمت‌ میلگرد ساده موجود را در اختیار شما بگذارند.

ما در آیین صنعت آماده همکاری با صنایع و شرکت‌های مختلف و صادرات محصولات به کشورهای دیگر هستیم. آیین صنعت تولید و توزیع‌کننده انواع میلگرد ساده و صنعتی از سایز ۱۸ تا ۴۲ با بهترین کیفیت است.

جداول وزنی محصولات به تفکیک در دسترس است. اگر برای خرید میلگرد ساده صنعتی به مشاوره و راهنمایی احتیاج دارید، کادر مجرب فروش ما برای پاسخ‌گویی در خدمت شما هستند. کارشناسان ما ضمن ارائه مشاوره و می‌توانند به‌روز‌ترین قیمت‌های کالاهای موجود را در اختیار شما بگذارند.

آیین صنعت تولید و توزیع‌کننده انواع میلگرد پولیش از سایز ۱۸ تا ۴۲ (تک پولیش و دو پولیش) و انواع میلگرد ترانس و کششی است.

گالری تصاویر

سوالی ندارید؟